Arbana Osmani i ka dhene një mesazh nga ekrani Bora Zemanit dje gjate spektaklit.

Ajo eshte shprehur se e ndjen si një grua presionin që ajo ka në këto momente kur Donaldi ka krijuar nje raport intim me Beatrix.

Advertisements

“Më vjen keq që një vajzë si Bora është futur në këtë situatë. Duhet të jetë një presion shumë i madh për të. Unë si grua e kuptoj shumë mirë dhe kam qenë një nga ato që ndjeja se mund të kishte një dashuri përrallash mes tyre, por asnjëri prej nesh nuk e di se çfarë do secili prej dy protagonistëve. Të gjithë ne që jemi jashtë duhet të respektojmë si Borën dhe Donaldin”, tha Arbana.

Advertisements