Një moment skandaloz ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Big Brother, pas darkës së Pavarësisë, ku Sabiani ka gjuajtur në të pasme Beniadën.

Video e cila po bën xhiron e rrjetet derimë tani nuk është publikuar nga vetë Top Channel, ndërkohë që ndjekësit hedhin akuza se Sabiani e ka ngacmuar më tej Beniadën, dhe është dashur ndërhyrja e Ilirit që situata të mos precipitonte më tej.

Advertisements

Siç shihet dhe nga pamjet, Sabiani e gjuan Beniadën në të pasme, ndërsa kjo e fundit dëgjohet duke i thënë: Mos ma prek Sumën.

Nuk përjashtohet mundësia që këngëtari të ketë qenë nën efektin e alkoolit, ndërkohë që në sfond duket dhe aktori Donald Veshaj, i cili dëgjohet duke thënë: Shhhhshhh.

Beniada: Mos më prek sumën Sabian

Advertisements

Sabiani: Po e vure b***** para b***** time do e prek, se nuk do ta kap me hundë!

@bigbrothervip_tch

#bigbrothervipalbania

♬ original sound – bigbrothervip_tch