Donald Veshaj është kthyer në një nga personazhet më të përfolura të momentit në vendin tonë, pas zhvillimeve në Big Brother VIP.

Afrimiteti dhe puthjet me Beatrix Ramosajn, ndërkohë që është i paqartë për “lidhjen” me Bora Zemanin, e kanë vendosur atë në qendër të kritikave.

Advertisements

Portalet online kanë sjellë në vëmendje edhe një fejesë që ai ka pasur para lidhjes me Bora Zemanin. Ai ka qenë i fejuar me një vajzë prej katër vitesh dhe janë ndarë.

Sipas albeut, ish e fejuara e Donaldit është Sara, bukuroshja brune e cila nuk është një personazh publik. Sara jeton në Milano dhe është Interior dhe Graphic Dizanjere

Advertisements

Sara nuk ka fshirë gjurmët e Donaldit në profilin e saj në Instagram, madje ajo ruan shumë foto me aktorin, që të tjerët i kanë bërë “tag”. Edhe në profilin e saj ndodhet një foto me Romeon që duket se kanë gëzuar një raport shumë të mirë.

Ndarja, sipas raportimeve, erdhi pas angazhimeve të ndryshme. Donaldi u kthye në personazh publik, ndërsa Sara mbajti profil larg medias.

Fotot u publikuan nga portali Albeu