Olti Curri me anën e një postimi në Instastory ka ironizuar dasmën e organizuar ditën e djeshme në “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se dje, janë “kurorëzuar” Donaldi dhe Beatrix. Madje mes tyre janë shkëmbyer edhe puthje pasionante.

Advertisements

Sipas Oltit kjo dasmë ishte fallco, dhe më qëllim që spektakli të ketë një ngjarje të rëndësishme për të komentuar.

“Kjo dasmë është më fallco se c**** e nuses. Muzika dhe pijet janë futur që të sillen në qejf Donaldi dhe Beatrix me shpresën se do të ndodhë diçka në krevat. Ndryshe nesër mbrëma spektakli nuk do të ketë një ngjarje të rëndësishme”, shkruan Olti në postimin e tij.

Advertisements