Mbrëmjen e djeshme Donaldi deklaroi hapur pëlqimin ndaj Beatrix.

“Mes nesh ka pasur kimi që nga fillimi. Nuk dua ta ndrydhë më veten për askënd. Une po bej cfare dua ketu brenda”, ishte deklarata e Donaldit. Këto deklartata të tij kanë sjellë reagime të shumta. Ndër to ka qenë dhe autorja e Për’Puthen, Olsa Muhameti që ka zgjedhur të japë një mesazh në mbrojtje të Moderatores Bora Zemani.

Advertisements

“Nje burre i vertete nuk luan lojera me nje grua, vetem burrat e dobet, te pasigurte dhe te pamaturuar e bejne kete”.