Në emisionin Fan Club ku diskutohet për ngjarjet e Big Brother VIP, moderatorja Dojna Mema ka bërë të ditur se i është bërë ftesa edhe nënës së Beatrixës por ajo nuk ka qenë në gjendje të vijë.

Mema tregoi se ishte e pamundur prezenca e saj, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Advertisements

“Nëna e Beatrixës, Antigona është në gjendje të rëndë emocionale dhe e kishte të pamundur të vinte”, tha Dojna Mema.

Në studio për ta mbështetur ishte nëna e Oriola Marashit, e cila tregoi se është munduar të flas me Antigona Ramosajn.

Nëna e Oriola Marashit iu drejtuar publikut që mos ta dënonin Beatrixën, pasi ajo është një vajzë e mirë./Reporteri.net/

Advertisements