Përveç debateve e diskutimeve të shumta dhe ngjarjeve që kanë bërë bujë në shtëpinë e Big Brother VIP banorët shpesh edhe argëtohen, këndojnë e vallëzojnë së bashku.

Një atmosferë e tillë është krijuar së fundmi edhe nga modelja e njohur, Beniada Nishani dhe banorja më e re e shtëpisë së famshme, këngëtarja Big Mama.

Advertisements

Gjatë kohës kur po punon rreth mozaikut që banorët kishin për detyrë t’a realizonin, një nga këngët e Big Mamës u lëshua për argëtimin e tyre.

Kjo bëri që të dyja vajzat t’a lënë punën në gjysmë dhe të fillonin vallëzimin, ndërkohë që Beniada nuk hezitoi që të zhv ishte bluzën duke vazhduar kërcimin vetëm në syt jena dhe xhinse, e cila u përcoll me brohoritje nga vajzat tjera.

Atyre më pas iu bashku edhe blogerja, Sarah Berisha, teksa së bashkua vazhduan të krijonin atmosferë feste dhe argëtuese në shtëpi.

Advertisements

Kujtojmë që Beniada është ndër banorët e parë që ka nisë garën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ndërkohë, Big Mama u bë pjesë e Big Brother VIP të premten që lamë pas (3 dhjetor) bashkë me surfistin, Kaudio Nika.