Ish-banori i “Big Brother 2”, Adi, komentoi marrëdhënien e Donaldit me Beatrix-in dhe situatën me Borën. Duke folur në emisionin “Shqipëria Live”, ai tha se jo vetëm Donaldi dhe Beatrx, por edhe Bora janë në një lojë.

Advertisements

“Unë kam përshtypjen se kjo treshe midis Borës, Donaldit dhe Beatrixit ja kanë arritur qëllimit, përtej kësaj që ne shohim matanë ekranit. Ata e kanë arritur atë që duan. Unë mendoj se nuk ka dashuri aty brenda. Nëse do e pranojmë që ka një lojë, sepse për lojë luhet , mendoj se ka një ‘dashuri’ që ne ta vuanim nga jashtë. Të gjithë janë në lojë aty, jo vetëm Donaldi dhe Beatrix, por edhe Bora është në lojë. Edhe vetë ajo e ka një dozë të lojës. Bashkë me shkrimin që bëri.” ,- tha Adi.

Ndërsa ish-banori tjetër po i “Big Brother 2” , Olsi tha se Donaldi është në rrugën e duhur. “Unë i them djalit të puth e të bëj çfarë të dojë. Për mua është në rrugën e duhur.”,- tha Olsi.

Advertisements