Prindërit e Caroline e cila u vr a mi zorisht nga bashkëshorti i saj Babis Anagnostopoulos kanë vendosur që vajzës së vogël ti ndryshojnë mbiemrin.

Ndërkohë në lidhje me këtë vendim ka reaguar Babis, i cili e ka quajtur të padrejtë që vogëlushes Lidia ti hiqet mbiemri i tij.

Advertisements

Mediat greke bëjnë me dije se një i b urgosur është shprehur se Babis lajmin për ndryshimin e mbiemrit të të bijës e ka marrë vesh nga mediat dhe është shprehur shumë i revoltuar, pasi nuk e priste një reagim të tillë nga prindërit e Carolinës.

“Ai është i mërzitur dhe nuk dëshiron që vajza e tij të mos ketë emrin e tij. Ai e do shumë atë. Është i dërrmuar”, ka thënë i arrestuari, i cili ka rrëfyer v rasjen e fatkeqes Caroline./abcnews.al

Advertisements