Te premten ne shtepine e Big Brother Vip hyri nje konkurente e re por aspak e panjohur per publikun.

Ajo eshte Big Mama qe mori vemendjen e shqiptareve qe ne koherat e Top Fest.

Advertisements

Me estraden e vogel shqiptare te gjithe njihen me njeri tjetrin ndaj nuk na beri habi kur pame se dhe Fifi reagoi per hyrjen e saj.

“Të dua Besianë, hallakatmi krejt. Arbana, asgjë nuk isha unë, çka është kjo”jane fjalet e Fifit per Bigun qe sic duket premton surpriza.

Advertisements