Mbremjen e sotme sigurisht qe edhte diskutuar ne Big Brother VIP edhe situatat e afert e Trixes me Donaldin. Ata kane pare klipin ne se bashku.

Pasi ka mbaruar klipi, Donaldi e ka perqafuar Trixen dhe ka treguar se e ka kuptuar qe ajo eshte ne siklet dhe ka thene.

Advertisements

”Nuk dua qe Trixa te jete ne siklet per asgje, sepse une po bej ate qe dua dhe ajo qe dua eshte kjo”.

“Doja ti thoja Donaldit nese do te mundesha, jete te lumtur por dua te me ktheje xhinin”- ka thene Semi nderkohe qe Arbana i ka thene se eshte dicka qe behet shume shpejt.

”Mund te ishte dashuri perllash por asnjeri nuk e di cfare ndodh keshtu qe duhet te respektojme edhe Boren edhe Donaldit”- ka then Arbana, nderkohe qe Sonila ka shpjeguar se i duket i nxituar!

Advertisements

E nderkohe qe po komentohej Semi ka dale nga studio dhe eshte larguar prej saj teksa opinionistet jepnin mendimin e tyre!