Një video qe po qarkullon neper rrjet thuhet se Bora Zemani është futur e m askuar në shtepine e vllaut te madh.

Por pas kesaj video komentet ne rrjet ishin shume te renda dhe duke aku zuar produksionin.

Advertisements

Me një postim që Bora Zemani e beri në instagram sqaron gjithcka.

Advertisements

Ajo tregon qe ajo goca ne video është nje nga balerinat e Top Channel dhe se nuk ka lidhje me te. Pas publikimit ne rrejtin Tik Tok video ka marre shume klikime.