Këngëtari Valon Shehu u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” javën që shkoi dhe u prit shume mirë nga banoret, por jo nga të gjithe.

Pas klipit te tij prezantues, ajo ç’ka mori vëmendjen ishte reagimi i Einxhel, e cila e prekur filloi të qante dhe ngriu në fytyrë, madje ajo as nuk doli ne oborr te takonte Valonin ashtu sic bënë të gjithë konkurrentët e tjerë.

Advertisements

Por, cila ishte arsyeja? Rrjeti po thotë se Valoni me Einxhel kane patur nje lidhje dashurie disa vjeçare e cila tashmë ka marre fund dhe prezenca e tij ne shtëpi e trazoi pak gjendjen emocionale të Einxhel.