Beatrix Ramosaj, ajo vajza e ëmbël dhe s*ksi në shtëpinë e Big Brother, shumë shpejt ku kthye në personazhin më të su lmuar nga publiku, kjo për shkak të lidhjes së saj me Donaldin.

Advertisements

Mirëpo nga këto sulm e, nuk ka shpëtuar as i vëllai i saj, Albani. Një “lumë” me komentesh negative për Beatrixën i kanë vërshuar në videon ku këngëtari e uronte për hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip.

Prandaj, ai ka zgjedhur që t’i mbyllë komentet.

Advertisements