Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixit ka ngjallur reagime të shumta në publik, por edhe të banorëve të eleminuar të Big Brother VIP.

Semi Jaupaj është shprehur e habitur nga kjo çfarë po ndodh mes dyshes, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Advertisements

Mikesha e ngushtë e Donaldit dhe Borës, zbuloi se kur Donaldi i kishte dërguar asaj varësen e tij në datën e përvjetorit të njohjes së tyre.

Advertisements

“Donaldi i dërgoi varësen asaj për përvjetor. Por, ai asnjëherë nuk mori një sinjal nga ajo. Në fakt ajo ia kishte dërguar, por që atij kurrë nuk i arritën”, tha Semi./Reporteri.net/