Beatrix Ramosaj ka folur sot me PM teksa ka treguar sesa në siklet është për spektaklin e mbrëmjes së sotme. Ajo ka thënë që Donaldi e bën të ndihet mirë dhe e sigurt, por ka cekur se e bën të jetë në siklet situata jashtë shtëpisë, duke iu referuar Borës.

Advertisements

Beatrix madje përmendi dhe faktin që kjo ka qenë një “fanse” e dashurisë së tyre pasi i ka përkrahur me komente dhe me shpërndarje në rrjetet sociale.

Pjesë nga biseda e tyre:

PM: O Trix a po sheh more që ….

Advertisements

Beatrix: A e din? Prej tij e di është shumë i mirë dhe po më bën të ndihem mirë, e sigurt dhe kështu. Por…!

PM: A po e sheh si hy njeriu në siklet, ama asnjë nuk të kupton pa e provuar vetë. Për atë unë hesht shumë këtu brenda!

Beatrix: Të ishte situata pak më ndryshe më beso që nuk do e kisha vrarë kaq shumë mendjen. Po, është puna se…unë vetë kam qenë ajo që i kam postuar të dy në story, i kam komentuar. A e di, e kam dit që… e kam dit, ajo nuk diskutohet por po them që edhe nëse e kam pas një pëlqim deri diku kurrë se kam shprehur, as kurrë…! Pëlqim?