Një nga personazhet e Big Brother Vip, Paloma ka rrëfyer se cilët janë pretendentët kryesorë për të fituar Big Brother Vip, ndërsa ishte e ftuar me bashkëshortin Andrei në Goca dhe Gra.

Sipas saj pretendenti kryesor është Iliri, sepse është një karakter i foto dhe di ta meanxhaojë mirë situatën.

Advertisements

“Iliri është një karakter i fortë, është shumë sensibël si natyrë, nuk po përjashtoj edhe Donaldin, por ai merr kot, nxitohet, Iliri mund të jetë më dinak, por nuk e shpreh. edhe Arjola në fakt”, tha Paloma.TCH