Ka filluar mbrëmjen e sotme një nga reality shoë më të ndjekur, Big Brother VIP.

Sot pritet të jetë një natë e gjatë me surpriza dhe debateve të forta mes banorëve siç ndodh zakonisht.

Advertisements

Por ajo që është vënë re që në fillim të spektaklit është se opinionistja Balina Bodinaku nuk është dhe vendin e saj e ka zënë Sonila Meço.

Balina Bodinaku nuk mund të shoqërojë këtë spektakël me komentet e saj të goditura për shkak të një komplikacioni shëndetësor duke u zëvendësuar nga gazetarja Sonila Meço.

Advertisements