Ajo është padyshim një ndër vajzat më të ndjekur dhe më të komentuara ën rrjetet sociale. Bëhet fjalë për bajzën e ish-deputetes Albina Deda, Ada Deda, e cila ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Expuls’.

Ada rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare, ndërsa sa i përket humbjes së virgjërisë ajo tha se: Mendoj që kjo është një pyetje që nuk duhet bërë. As për moshën as për vi rgjërinë. Ose do thonë ose jo të vërtetën. Unë nuk do e them të vërtetën.

Advertisements

Teksa me shaka më tej shtoi se është e v i r gjër. “Po jam e virgjër”- tha ajo.