Home Showbiz U mahnitet nga djali? Yll e bukur qenka/ Ja kush është mamaja e djalit të Sabianit (Foto)

U mahnitet nga djali? Yll e bukur qenka/ Ja kush është mamaja e djalit të Sabianit (Foto)

0
U mahnitet nga djali? Yll e bukur qenka/ Ja kush është mamaja e djalit të Sabianit (Foto)

Këngëtari i hitit “Binjaket” dhe shumë këngëve të tjera që ishin mjaftë të dëgjuara nga publiku, është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

Sabiani, është një nga konkurrentët më pozitiv dhe paqësor në shoun real që ka pushtuar vëmendjen e publikut shqiptar.

Advertisements

Në spektakel, mësuam edhe historinë e Sabianit, jetën dhe fëmijët e tij.

Advertisements

U bë e ditur se ai ka edhe një djalë, Enesin simpatik që është tashmë tre vjeç.

Bëhet e ditur se partnerja e Sabianit dhe nëna e djalit të tij ëstë bukuroshja tiranase, Arnisa Xhikaj , me të cilen ai është në lidhje prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Duket se partnerja e Sabianit nuk është shumë e afeksionuar pas të qenit person publik.