Është njëra nga femrat më të komentuara të estradës si dhe një nga këngëtaret që e duan më së shumti publiku.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin që shpesh edhe e quajn si ‘diva e estradës’, shkruan “Kosovarja”.

Advertisements

Artistja merë vëmendje në qdo paraqitje të saj ku shfaqet vërtetë unike dhe asnjëherë e njejtë.Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në “Instragram”, veshur një palë gjinse të shqyera dhe një maic nërmale me flokët kaqurrela e të lidhura lartë dukej si një vajzë adoleshente që të mahnitë me dukjen e saj.

Norës, i ‘kallën’ imazhet me komentete pozitive fansat e saj. Ku njëri ndër ta që ra në sy ishte: “Kur bota kishte nevojë për shpresë, ti zbrite nga qiejt , i dhe diellin zëmrës tonë”.

Por, kishe edhe të tilla si: “Ylli i kosovës”, “Diamot”, “E nxehtë”, “Modelja jonë”, e të tjerë që i zbukuruan asaj këto fotografi.

Advertisements