Home Horoskopi Sot do jetë dita e fundit! Meri Shehu del me paralajmërimin e fortë për këto shenja!

Sot do jetë dita e fundit! Meri Shehu del me paralajmërimin e fortë për këto shenja!

0
Sot do jetë dita e fundit! Meri Shehu del me paralajmërimin e fortë për këto shenja!

Dashi
Sot eshte dita e fundit ku do shikoni nje antagonizem te shfrenuar ne drejtim tuaj Por kjo dite do ju mesoj si te mblidhni fuqite per te kundervepruar ne ditet e ardhshme

Demi
Nje konflikt ne pune sot duhet mbajtur nen kontrroll qe te mos pasohet me thashetheme te cilat do ju ndikojne negativisht ne te ardhmen persa i perket bashkepunimeve qe prisni.

Advertisements

Binjaket
Sot eshte mundesia e fundit e ketyre muajve te fundit qe te kapni ndjenjen tuaj apo te luftoni per dike qe doni prane jush Por mund te ndodh edhe ballafaqimi i fundit me nje person qe ju ka lodhur ne jeten personale

Advertisements

Gaforrja
Sot do kaloni nje gjendje pak arrogante me pjestaret e tjere te familjes apo te afermit. Kjo nuk do mbetet me kaq pasi do shikojme qe dicka ju mungon dhe ditet ne vazhdim do ta tregoni.

Luani
Duhet te themi qe nje sjellje me diplomaci nga ana juaj do ju mbaj akoma ne loj dhe do ju coj ne nje drejtim ku akoma edhe pse jeni vone mund te nuhasni eren e fitores

Virgjeresha
Sot duhet te beni shpenzimet e fundit persa i perket investimit ne jeten personale dhe deshires per te dominuar tregun erotik dhe ate ekonomik.

Peshorja
Do jeni sot ne nje dite me fat persa i perket energjise se Marsit ne shenjen tuaj. Ndoshta jeni ndjere me nervoze sec duhet por kjo nuk duhet marre si problem psikologjik por si nje energji e brendshme qe nuk po gjen rrugen e daljes. Mundesia e fundit per te bere dicka te rendesishme.

Akrepi
Dhe sot do jete dita ku do duroni dhe do mbani si malet me bore para se te shpertheni apo te ndjeheni te bllokuar brenda jush. Durimi do jete arma juaj me e forte.

Shigjetari
Dita e sotme do tregoj se me ke persona mund te shkoni mire dhe me ke jo. Kjo periudhe ka qene kalimtare dhe thjesht nje diplomaci sjelljeje per te rregulluar marrdheniet tuaja.

Bricjapi
Kjo periudhe e fuqishme per ju mbaron ne diten e sotme. Nje mundesi per tu sqaruar me eproret apo njerezit qe ju kane luftuar apo kane bere thashetheme te forta per ju.

Ujori
Nje terren i veshtire por joshes ka qene per ju kjo periudhe nese keni pasur synime ne lidhje me kontakte jashte vendit apo ne lidhje me nje ndryshim te jetes suaj ne stilin e jeteses.

Peshqit
Periudha e sherreve dhe sqarimeve apo shpenzimeve te medha me sot duhet te marri fund. Por dita e fundit eshte gjithmone me e rrezikshmja pasi jeni te lodhur, te plagosur dhe kjo sjell perballje te pamenduara mire dhe shpenzime ne inat e siper.