Donaldi e ka ruajtur faqen e tij të ‘Instagram’ brenda një kornize specifike ku mbizotërojnë foto bardh e zi dhe shumë artistike, por qëkur hyri në Big Brother dhe telefonin e profilin e tij e mori në dorë Romeo, gjëra argëtuese po vijnë. Foto e parë u postua pak më parë nga vetë Romeo. Donaldi shfaqet në një pozë goca qesharake dhe komentet nuk kanë munguar. Foto mori menjëherë vemendje dhe jo më kot.

Nga ana tjetër, Romeo premton më shumë material në ditët në vazhdim.

Advertisements

Ne mezi po presim të shohim çdo vijë…/revistawho.com