Home Lajme Meri Shehu trondit me parashikimin e saj për përmbysjen e gjithçkaje, kjo shenjë do goditet nga…

Meri Shehu trondit me parashikimin e saj për përmbysjen e gjithçkaje, kjo shenjë do goditet nga…

0
Meri Shehu trondit me parashikimin e saj për përmbysjen e gjithçkaje, kjo shenjë do goditet nga…

Dashi
Per ju dita ka nje aleance te ndjenjes dhe veprimit. Nje komete do shkelqeje ne qiell per ju. Mjafton te jeni aq te pergjegjshem sa ta kuptoni mesazhin.

Demi
Nje takim erotik i fshehte do behet sot per ju nevoje e brendshme shpirterore pavaresisht se ngelet nje pasion i fshehte. Po do merrni riskun ta beni.

Advertisements

Binjaket
Sot hena ne shenjen tuaj ju con ne nje rruge pa krye e cila ne fillim dukej si nje mundesi por qe mbyllet. Ne cift mund te keni nje zhvillim pozitiv dhe ne dashuri.

Advertisements

Gaforrja
Merreni diten me te mira dhe me dashuri. Ato planet manipuluese apo dualizmin shpirteror futeni ne dollapin me rroba te vjetra qe nuk para e perdorni.

Luani
Per ju dita do kete nje surprize te kendshme. Dashuria ju pret ne nje rrugice te panjohur megjithese ju kishit marre bileten per klas te pare ne avion.

Virgheresha
Nje lloj dashurie nuk do ishte keq ne kete periudhe. Nje mesazh i ndjere shume emocionalisht apo nje udhetim pune me baze romantike.

Peshorja
Dita e sotme ju sjell nje lajm te rendesishem dhe i kthen permbys per mire planet tuaja. Nje pretendim i vogel duket se do dal nje mundesi e madhe. Apo nga ferra e vogel do dale lepuri i madh.

Akrepi
Per ju nje mundesi e madhe ekonomike do cliroj dhe ndjenjat e rrudhura nga pesha e kohes apo pamundesive per t’u shprehur. Llafet e Binjakut mbarojne. Sot fillojne lodrat e bukura te Shigjetarit.

Shigjetari
Nje lidhje e mbushur me shume komunikim por pa gje konkrete merr fund. Tashme do jeni ju me ndjenjat tuaja dhe shkopin magjik ne dore ne rrugen e Dashurise. Jeni te verber dhe te shurdher dhe te lodhur apo te varfer. Pa merak, magjia e shkopit magjik te Aferdites do bej mrekulli.

Bricjapi
Nese edhe ju vet nuk i besoni dashurise si mund t’ju afrohen te tjeret dhe t’ju japin dashuri. Sot duhet te shpreheni detyrimisht se si ndjeheni pavaresisht se mund t’ju tallin sipas mendimit tuaj.

Ujori
Nuk do pranonit nje partner me te perparuar se ju. Por sot ky partner do ju tregoj se edhe ju mund te dashuroni nese jo ne menyren klasike ne ate moderne. Dashuria mund te vij e maskuar dhe ju duhet ta njihni.

Peshqit
Per ju shtepia sot do duket si nje korridor konvikti duke marre parasysh se nje oferte e re apo reklamim ju con ne nje ambjent teper luksoz dhe me ngjyra.