Home Lajme Arjan Konomi përlot të gjithë, ja pse nuk u martua dhe s’ka fëmijë: Kam jetuar në fshat dhe

Arjan Konomi përlot të gjithë, ja pse nuk u martua dhe s’ka fëmijë: Kam jetuar në fshat dhe

0
Arjan Konomi përlot të gjithë, ja pse nuk u martua dhe s’ka fëmijë: Kam jetuar në fshat dhe

Arjan Konomi është pikasur se fundmi në rolin e tij te opinionistit në emisionin ”Përputhen”.

Shpesh herë ai debaton dhe madje edhe qau kur u zbulua se Tea dhe Andi kishin bërë sikur ishin çift.

Advertisements

Por së fundmi Arjan Konomi në një intervistë ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.

Advertisements

Në emisionin ”Koshija Show” ai rrefeu se nuk është i martuar dhe sipas tij

jeta eshte shume eshkurter per te qendruar vetem me nje person dhe duke nenkuptuar se nuk ka as fëmijë.

Po ashtu Arjani tregoi se ka jetuar në fshat, ka mbledhur ullinj dhe se ka bërë reportazhe për Kosovën.

Gjithashtu ai tha edhe se ka shkruar dy libra, që janë një nga punët e tij më të mira.