Home Lajme Ia paska marre doren! Del videoja e vjeter kur Bora Zemani puthej e … me ish burrin e saj (Video)

Ia paska marre doren! Del videoja e vjeter kur Bora Zemani puthej e … me ish burrin e saj (Video)

0
Ia paska marre doren! Del videoja e vjeter kur Bora Zemani puthej e … me ish burrin e saj (Video)

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ka qenë kryefjala e medieve rozë gjatë kësaj jave.

Përballja e saj me Donaldin ku edhe shkëmbyen puthje u komentua gjerë e gjatë nga publiku.

Advertisements

Mirëpo një puthje e tillë në publik nga Bora kishte ndodhur edhe shumë vite më parë.

Advertisements

Bëhet fjalë për klipin e këngës “Thuaj po” nga Vin Veli dhe Vedat Ademi, ku pjesë e videoklipit ishte moderatorja.

Në këtë klip Bora Zemani dhe Vin Veli dukeshin shumë të dashuruar ku edhe nuk mungoi një puthje romantike mes tyre.