Home Showbiz Borës do jetë duke i “ikur truri”! Einxhel ia luan hapur Donaldit, i pëshpërit në vesh: Je shumë s*ksi!

Borës do jetë duke i “ikur truri”! Einxhel ia luan hapur Donaldit, i pëshpërit në vesh: Je shumë s*ksi!

0
Borës do jetë duke i “ikur truri”! Einxhel ia luan hapur Donaldit, i pëshpërit në vesh: Je shumë s*ksi!

Banorët e BBV, mbrëmjen e djeshme kanë luajtur me pyetje edhe d ënime. Ka qenë Einxhel, ajo që duhet të kryente një d ënim, pasi nuk iu përgjigj një pyetje. Moderatorja, u ngrit në këmbë dhe shkoi pranë Donaldit.

Në veshin e tij ajo pëshpëriti:

Advertisements

Je shumë s*ksi!

Advertisements

Kjo është duartrokitur nga disa banorë. Nuk dihet se si do reagojë Bora, pas kësaj skene, edhe pse mendohet se e gjitha ka qenë në kuadër të shakasë.

Beatrix është një këngëtare tepër e njohur për publikun shqiptar.

Vitet e fundit ajo është tërhequr nga tregu muzikor, dhe shkaqet për këtë vendim i ka dhënë teksa bisedonte me disa prej banorëve.

“Doja shumë të shijoja jetën dhe puna nuk më linte, unë dua shumë të grumbulloj kujtime të bukura“,- tha ajo.

Ky argument u kundështua nga Sabiani dhe Einxhel të cilët pohuan se talenti i Beatrix duhet të rikthehet në industrinë muzikore.

”Ke bërë shumë gabim, ti ke nxjerrë këngë shumë të bukura dhe është shumë keq që hoqe dorë. Gjithësesi nuk është kurrë vonë të rikthehesh’‘,- tha Einxhel.

Top Channel

AuthoPosted on