Home Lajme Alarm për bombë, evakuuohen disa qytetarë

Alarm për bombë, evakuuohen disa qytetarë

0
Alarm për bombë, evakuuohen disa qytetarë

Rikthehet makthi i terrorizmit në Paris.

Trafiku hekurudhor u ndërpre, ndërsa stacioni Gare du Nord,  është evakuuar pas një alarmi për bombë.

Advertisements

Mediat vendase raportojnë se policia u kërkoi të gjithëve të largoheshin nga stacioni i trenit që lidh veriun e vendit me kryeqytetin francez dhe bllokoi të gjitha autokolonat për kontroll

Advertisements