Një person i maskuar si një ari është futur në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë. Ndërkohë ariu duket sikur ka një mision, misioni i tij është të acarojë banorët e shtëpisë.

Advertisements

Por siç duket ariu ka hasur vështirësi në punën e tij me Beniadën.

Advertisements

Beniada shikohet në video ku është e veshur me një fustan të shkurtër dhe provokon ariun me një kërcim seksi, duke i nxjerrë të pasmet, ariu shikohet duke mbuluar sytë.

Videon mund ta shikoni KETU