Gazetari dhe aktori shkodran Simon Shkreli i ben thirrje qytetareve te vaksinohen, qe te mbrojne veten nga format e renda qe shkakton infektimi me Covid apo me variantin Delta.

Ne nje postim ne rrjetet sociale, ai ben ironi dhe thote se shqiptaret duan te vaksinohen me Pfizer vetem per te udhetuar dhe per te bere selfie, e jo per hallin e shendetit.

Advertisements

“Shqiptari ka hall me marr vaksinen Pfizer per me dal me ba selfie jashte shtetit. Nuk ka hall mos ne shku ne spital. Por me ba selfie! VAKSINOHUNI”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP