Dashi
Do keni nje takim te rendesishem pune ne diten e sotme. Por kujdes qe te jeni te matur pasi mund te jeni kritike dhe nervoze dhe te prishni pune. Kujdes nga aksidentet ne pune dhe pas disa ditesh do jeni me mire.

Demi
Mund te deshtoni ne nje projekt qe ka te beje me talentet apo me femijet tuaj. Po keshtu mos u nxitoni te takoheni me dike apo te sqaroheni per nje ceshtje personale me partnerin.

Advertisements

Binjaket
Vetem ne nje ceshtje familjare do vazhdojne debati dhe nje ndertim apo objekt e pronesi do kete pengesa Ne jeten personale ju hapet nje mbaresi dhe nje fat i mire

Gaforrja
Eshte nje shprehje qe do ziheni edhe me guret e rruges sot. Po kjo mund te jete e perkoheshme si tendence dhe me pas ju pret nje energji pozitive ekonomike e shpirterore.

Luani
Per ju dita do vazhdoj me shpenzime dhe me dike qe do ju stresoj te beni levizjet e gabuara ne nje investim. Me pas nje ambjent i kendshem ju pret dhe nje njohje shume e mire erotike.

Advertisements

Virgjeresha
Per inerci do vazhdoni me nerva edhe ne diten e sotme dhe ne disa raste do beheni te lodhshem. Por shikoni me kujdes se jeni ne nje moment te mire ekonomik e personal.

Peshorja
Nje ceshtje e brendshme ju gerryen dhe nuk ndjeheni mire pa e thene apo pa shperthyer. Por ndoshta nuk do ta beni pasi situatat perreth jush nuk ju lejojne dhe do deshironi te shijoni situatat e reja.

Akrepi
Lufte per te mbajtur pozicionet tuaja dhe idete e reja mbartin nje stres apo kundershtim nga rrethanat sociale qe nuk po ju jelojne ti vini ne zbatim. Ne jeten erotike dhe ekonomike do keni permiresim.

Shigjetari
Mos debatoni akoma edhe sot me ndonje epror apo dike qe ju lidh puna dhe karriera. Merreni me qetesi pasi ju kerkohet me shume diplomaci se sa lufte.

Bricjapi
Jeni me fat qe do bini ne sy dhe nuk keni shume rrezik per antagonizem. Mesa duket do merret nje vendim ne jeten personale per nje lidhje, pavaresisht se ka situata te pasqaruara dhe prapaskena.

Ujori
Per ju periudha do jete premetuese ne komunikim dhe njohje te reja dhe kontakte me jashte vendit. Udhetimet do jene pjese e rendesishme e kesaj periudhe dhe flirtet. Do i jepni fund me dike qe ju lidh puna.

Peshqit
Ju ka mbetur fiksim nje situate ne cift qe e keni analizuar shume dhe nuk po i jepni dot zgjidhje. Ajo qe nuk zgjidhet pritet prandaj do ishte mire ti jepnit fund ketij antagonizmi dhe perballjeje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP