Rihanna dukej mjaft me stil ndërsa shtyu karrocën e saj të blerjeve gjatë një vizite në Whole Foods në lagjen Tribeca të Manhattanit të dielën.

Advertisements

Miliarderja e shumë hiteve, 33 vjeçe, kishte veshur një xhaketë të hapur, e cila vinte në pah dekoltenë e saj, të cilën e kombinoi me një palë xhinse të grisura të markës ‘Gucci’ dhe shumë stoli.

Ajo u pa duke shikuar disa nga patëllxhanët në shitje. Për fat të mirë për Rihannën, e cila u shpall miliardere në fillim të këtij muaji, ajo mund të përballojë çmimet në supermarketin e nivelit të lartë dhe ylli shpejt e mbushi karrocën e saj me mallra para se të nisej për në arkë.

Rihanna me siguri dukej si një anëtare e ultra të pasurve me fije perlash të trasha dhe bizhuteri ari të vëna në qafën e saj për daljen e rastësishme.

Advertisements

Ylli u pa duke lexuar çmimet e disa nga patëllxhanët në shitje në pjesën e perimeve ndërsa e shtynte karrocën e saj lart e poshtë.

Pas shfletimit të perimeve dhe marrjes së një përzgjedhjeje të produkteve, Rihanna gjithashtu zgjodhi një kuti me ëmbëlsira para se të shkonte në zonën e arkës. Këngëtarja mbante një çantë të markës ‘Chanel’ me vija të zeza dhe ari, gjersa në sy binte edhe një varëse e saj e trashë.

Për atlete, Rihanna kishte zgjedhur një palë atlete të markës ‘Adidas’ dhe një kapelë jeshile të bejsbollit të skuadrës New York Yankees.

Në fillim të kësaj jave, këngëtarja u vu re me të dashurin e saj reperin ASAP Rocky teksa po largoheshin nga një klub nate në 5 të mëngjesit.

Ndërsa javën e kaluar, këngëtarj dhe sipërmarrësja e njohur u shpall zyrtarisht një miliardere. “Forbes” raportoi se pasuria neto e Rihannës ishte 1.7 miliard dollarë.

Në fillim të këtij viti, marka e këngëtares “LVMH” tha në një deklaratë se marka me qendër në Paris, do të “pezullohej” në pritje të kushteve më të mira – një pengesë e rrallë për grupin luksoz, i cili ka përballuar pandeminë COVID-19 më mirë se shumica e rivalëve.

Rihanna – e quajtur muzikantja femër më e pasur në botë në vitin 2019 – thuhet se është “e trishtuar” për vendimin, por linja e saj e njohur ‘Savage X Fenty’ për të brendshme, linjat kozmetike ‘Fenty Beauty’ dhe ‘Fenty Skin’ do të vazhdojnë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP