Sindi vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Ditë më parë u bë lajm pasi ‘’injoroi’’ Sarën në një emision duke e larguar fotografinë e saj e më pas duke hedhur disa story ku mes tjerash kishte edhe ofendime.

Advertisements

Sara më pas i tha se Sindit i vjen inat se jo i mori Atdheun dhe Gelin dhe se i duhet vimanikë “K”, por kjo e fundit i tha më pas ‘’Veterane e eksperiencave’’.

Teksa u duk se ‘’lufta’’ do të mbaronte ajo duket se sapo ka filluar. Sindi së fundmi ka publikuar një video me Atdheun, djalin që Sara tha se ia mori. Të jetë “diss” për ish-konkurrenten?! Duket se po!

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP