Aktori ka postuar në Instagram disa foto shumë të ëmbla, ku shfaqen të dy së bashku, madje në njërën prej tyre është edhe gjyshja. Për të mos veçuar edhe disa pamje nga festa në kopsht që kanë realizuar për vogëlushin Teo.

Advertisements

Padyshim që këto momente i ka shoqëruar me disa fjali tepër prekëse.

“Dite feste! Ditelindje TEOS, 3 vjeç,e ku me bukur se ne kopeshtin e vet. Gezuar dhe qindra vite festosh biri embel i gjyshit ! Ti je Boss i Agit!”, ka shkruar Agroni krahas postimit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP