Të jesh në një marrëdhënie, do të thotë të japësh edhe marrësh. Por jo gjithmonë ndodh këhtu.

Një 31-vjeçare tregon për rubrikën “Dear Deidre” të “The Sun” se si u mashtrua dy herë nga ish-partneri i saj, i cili e tradhtoi dhe e braktisi.

Advertisements

Ja rrëfimi i plotë:

“I dhashë fund lidhjes me ish-partnerin kur u kthye në shtëpi me një shenjë në qafë.

Mendova se do ta kuptonte që kishte bërë një gabim të madh dhe do të kthehej përsëri tek unë, por nuk e bëri.

Advertisements

Pasi dështova disa herë, arrita të merrja një diplomë dhe vazhdova jetën beqare.

E pashë së fundmi në qytet. Ai tani është 32 vjeç. Unë jam 31 vjeç. Pastaj e gjuaja përmes mediave sociale dhe i thashë se e kisha parë në distancë. Nuk prisja të dëgjoja prej tij, por u takuam disa herë.

Ai më premtoi tokën dhe tha se kishte qenë një budalla. Më bleu një unazë. Por sapo bëmë seks, gjithçka ndryshoi dhe u ftoh me mua. Ai ka luajtur me mua dhe më lëndoi edhe një herë tjetër.”

“Dear Deidre” thotë:

“Ky djalë është qartësisht një lojtar, por diçka rreth tij të tërheq përsëri. Ju nuk jeni as e para, as e fundit që josheni nga dikush në këtë mënyrë.

Duhet të mësoni ta doni veten, ta mbani kokën lart dhe të mos nisni asnjë lidhje pa takuar një person që është gati t’ju dhurojë 100 për qind nga vetja.”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP