Beart Rexhepi ka publikuar nje video ne te cilen i pergjigjet deklaratave te Tea Trifonit ne lidhje me ndarjen e tyre.

Bearti shpjegon se Tea eshte nje person qe vuan per vemendjen e publikut.

Advertisements

Ne nje video te regjistruar nga makina, Bearti thekson se Tea ka bere shume gabime dhe ai disa gjera ia kishte bere te qarta qe ne fillim.

“Ne kete video nuk ka ofendime,se nuk eshte qellimi im me lendu nje femer se ne fund te fundit e kam mendu nje jete me te.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP