Deklarata e hoxhës Shefqet Krasniqi se gratë e kanë vendin në kuzhinë bëri bujë të madhe në rrjetet sociale. Deklarata mori edhe reagime të shumta nga politikanë, qytetarë e organizata të ndryshme.

Disa ditë pas deklaratës së tij, është publikuar edhe një foto Shefqet Krasniqi në kuzhinë, kush shihet teksa bën petulla për iftar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP