Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Ndërsa ndodhet në muajt e fundit të shtatzanisë, Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë infektuar me koronavirus.

Advertisements

Së fundmi aktorja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet duke marrë rreze dielli dhe ajër të pastër në natyrë, ndërsa thotë se ndihet pak më mirë dhe falenderon ndjekësit që e kanë pyetur për gjendjen shëndetësore.

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar Almeda krahas fotos.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP