Gazetari Blendi Fevziu i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teksa ka publikuar një foto të vetën që daton në vitin 1991. Fevziu shfaqet në krah të një politikani të njohur që asokohe ishte student dhe i sfidon të gjithë që ta gjejnë se kush është ai.

Ajo që tërheq vëmendjen në këtë foto është edhe pamja e Fevziut, shumë ndryshe nga ajo e sotmja.

Advertisements

“Meqe jemi ne diten e fundit te fushates, kjo eshte Fushata ime e pare elektorale 1991. Ne Vlore, ne zonen e Gramoz Pashkos qe u zgjodh deputet i PD. Ne foto me nje politikan te sotem ne ate kohe student. Gjejeni…”, shkruan Blendi Fevziu.

Po ju arrini ta dalloni se kush është ky politikan?

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP