Një radhë e gjatë kamionësh është krijuar në Pikën Kufitare të Kakavijës.

Advertisements

Gazetarja Brikena Metaj sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje nga dogana, ku shihen kamionët në radhë.

Ndërsa siç raporton gazetarja Metaj, shkak i radhëve në Kakavijë është bërë një defekt në skaner, i cili vijon prej ditës së djeshme. Kjo ka bërë që kamionë të shumtë të presin në doganë për të kaluar kufirin drejt vendit fqinj.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP