Në batuta me dy moderatorët Dori dhe Devi në emisionin investigativ Fiks Fare Rama tregoi se çfarë nuk i pëlqen tek vetja, tek Monika Kryemadhi, Ilir Meta dhe Sali Berisha.

Devi: Çfarë të pëlqen tek Monika?

Advertisements

Rama: Kur s’flet.

Devi: Po tek Meta?

Rama: Vallaj, le të themi që kur është tapë thotë “jam esëll”.

Advertisements

Devi: Po tek Berisha?

Rama: Leje mos na e fut këtu. Qetësia e tij më pëlqen.

Devi: Çfarë nuk të pëlqen tek Rama?

Rama: (Ëhat the F*ck) Doli zëri i brendshëm, e pe.

Devi: Nëse nuk do i bësh votat, me kë bën koalicion?

Rama: Nëse nuk i bëj, do vi të punoj këtu me Filipin part time.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP