Home Jetë dhe Stil “Shenjat”, ikën nga “Per’puthen” për njëri tjetrin? Ana dhe Fatjoni në lidhje jashtë programit?!

“Shenjat”, ikën nga “Per’puthen” për njëri tjetrin? Ana dhe Fatjoni në lidhje jashtë programit?!

0
“Shenjat”, ikën nga “Per’puthen” për njëri tjetrin? Ana dhe Fatjoni në lidhje jashtë programit?!

Shtohen dyshimet se ata Fatjon Kuqari dhe Ana Lleshi janë ne nje marredhenie bashke pas daljes nga Perputhen.

Fationi se fundi ka publikuar disa foto në Instagram, ku të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Ana Kaurit.

Advertisements

Ish-konkurrentja e “Perputhen” i ka dërguar disa emoji që simbolizojnë zjarrin. Ndërsa ai i eshte pergjigjur me një zemër të kuqe.

Advertisements

Para disa ditësh, Ana deklaroi se ajo dhe Fationi nuk janë takuar më me njëri-tjetrin që prej daljes së saj nga programi.
Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të. Ajo i tregoi konkurrentit se kohët e fundit kishte pasur një miks ndjenjash.

Për shkak të zhgënjimeve në “Për’puthen”, Ana tregoi se e kishte shumë të vështirë të vepronte lirshëm. Ajo rrëfeu se nuk po gjente më as veten e saj.

Ajo i propozoi Rinianit të vazhdonin njohjen jashtë emisionit. “Me mire pa syrin e publikut dhe kamerat”, i tha Ana. Propozimi nuk u pranua nga ana e konkurrentit.

ne ate kohe të gjithë ndjekësit ishin të bindur se jashtë e priste Fation Kuqari. Në një intervistë ai i kërkoi publikisht Anes të dilte beqare nga aty.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP