Makineri të rënda kanë nisur të shembin në Florida shtëpinë ku financieri i njohur Jeffery Epstein organizonte festat e shth.urura ku politikanë të njohur, personalitete e madje dhe princër që dyshohet se kanë ab.uzuar me femra të mitura.

Ndërtuesi Todd Michael Glaser e bleu pronën në Palm Beach për 18.5 milionë dollarë një muaj më parë dhe tashmë bu.ldozerët e hodhën shtëpinë e “hor.rorit” në tokë.

Advertisements

Glacer bën me dije për mediat britanike se tashmë në atë tokë do të ndërtohet një shtëpi moderne arti me një sipërfaqe shumë të konsiderueshme.

Financieri i suksesshëm ak.zohej se në periudhën 2002-2005 kishte joshur me dhjetëra vajza, disa prej të cilave të mitura dhe se i kishte de.tyruar ato të kryenin marrëdhënie se.ksuale bashkë me personazhe të tjera të njohura të shoqërisë së lartë amerikane dhe jo vetëm. Disa muaj më vonë ai vr.au veten në qeli./A2CNN/

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP