Një ska nda l i madh ka tro nditur politikën në Azerbajxhan.

Ish-politikani i njohur, Hussenbial Mirelemovun, i cili mendonte se e kishte ndërprerë takimin me “Zoom” që po zhvillonte me zyrtarë të tjerë, është kapur duke realizuar një gjest të pa hijshëm.

Advertisements

75-vjeçari shfaqet në video duke pr ekur fund shpinën e asistentes së tij.

Akoma më shumë përmasat e këtij skan dali, sipas mediave të huaja, është fakti që asistentja është shoqja e ngushtë e gruas së tij, e cila është punësuar në këtë detyrë, pikërisht me sugjerimin e saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP