Marredhenia e Andit dhe Jasmines ka qene nje nder me te komentuarat ne Perputhen. Ndonse ajo tani ka marre fund.

Ne rrjet po qarkullon nje video gjate kohes qe ka qene ne emision edhe Eri. Ajo shkon duke kercyer e teksa Eri behet gati ajo e shtyn per te kapur Andin per dore.

Advertisements

Nje situate shume e sikl etshme kjo per Erin ndonse Jasmina nuk eshte shqetesuar aspak per ate por vazhdon te argetohet me Andin.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements