Home Lajme Lajmi fundit/ Aksident i rëndë te Rruga e Durrësit, makina ‘fluturon’ në trotuar (foto)

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë te Rruga e Durrësit, makina ‘fluturon’ në trotuar (foto)

0
Lajmi fundit/ Aksident i rëndë te Rruga e Durrësit, makina ‘fluturon’ në trotuar (foto)

Një aksi dent ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, pranë rrugës së Durrësit.

Si pasojë e përp lasjes së dy mjerteve, njëra nga makinat, pas përp lasjes ka përfunduar në trotuar dhe ka god itur njërën prej pemëve që gjendet në rrugën e këmbësorëve.

Advertisements

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, shoferi është shoqëruar drejt spitalit për shkak se ka marrë disa pl ag ë të lehta.

Advertisements

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lën dua r, pasi në momentin kur ka ndodhur aksid enti zona ka qenë mjaft e populluar.

Në vendngjarje janë edhe forcat policore, të cilat po kryejnë procedurat që çuan në këtë aksi dent.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP