Kryeministri Edi Rama u ka bërë apel kontrollorëve të Rinasit që të kthehen në punë deri ditën e nesërme, në të kundërt nuk do të kenë më vend në kompaninën AlbControl.

Gjithashtu rama u ka kërkuar që të ndahen nga ata që i kanë future në këtë lojë të çmendur me zjarrin, siç e quan ai.

Advertisements

“Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallzuar penalisht! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol. Koha e Rrumpallës ka vde kur dhe nuk kthehet”, shkruan Rama.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements