Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur ditën me një mesazh për të gjithë.

Ai në profilin e tij të Facebookut ka përditësuar fotografinë duke vendosur mesazhin “Shqipëria fitoi”.

Advertisements

Partia Socialiste ka fituar zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Rama me anë të një fjalimi në sheshin “Skënderbej” në Tiranë ka thënë se, kjo fitore duhet merituar në çdo ditë të këtyre katër viteve.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP