Arsim Abduli dhe Ana Lleshi “pushtuan” titujt e mediave rozë për ditë me radhë që kur u përfolën se ishin në një lidhje e deri në momentin kur u ndanë.

I ftuar sot në emisionin “Shqipëria LIVE” në Top Channel në lidhje Skype, ish-konkurrenti i ka sqaruar të gjitha.

Advertisements

Arsimi ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes me Anën.

“Kërkonte shumë vëmendje, pa menduar që unë kam edhe djalin, kam edhe gjëra të tjera në jetë. Nuk mund të rrija 24/7 pas saj,” është shprehur ai gjatë intervistës.

Pavarësisht kësaj, sipas News31 Arsimi vazhdonte ta mbante unazën në gisht që i ka dhuruar Ana, si dhe pranoi që kjo e fundit ka gjithashtu një unazë që i ka dhënë ai.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP