Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Napolit dhe Lazios në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në Serie A.

Golin e dytë për Napolin e ka shënuar, Politano në minutën e 12’të të takimit.

Advertisements

Rezultati aktual i takimit është 2:0.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements